Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eurowybory 2014: PO wygrywa z PiS. Oficjalne wyniki wyborów

Utworzony przez arek, 26 maja 2014 r. o 22:08
Co za durnota. Jak można oddać celowo nie ważny głos...w ramach protestu? Co niby takim działaniem wskóracie? To już lepiej zostać w domu. Zgarbić się przy tv, dalej karmić się medialną propagandą, żryć i srać pod siebie.  
Można oddać świadomie nieważny głos. Debile głosują, jak im powiedzą. Świadomy pójdzie i przekreśli ścierwo. Polska jest taka, jak jej obywatele. "Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić". J. Piłsudski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durnota. Jak można oddać celowo nie ważny głos...w ramach protestu? Co niby takim działaniem wskóracie? To już lepiej zostać w domu. Zgarbić się przy tv, dalej karmić się medialną propagandą, żryć i srać pod siebie.  
Żryj i sraj pod siebie. Twój wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durnota. Jak można oddać celowo nie ważny głos...w ramach protestu? Co niby takim działaniem wskóracie? To już lepiej zostać w domu. Zgarbić się przy tv, dalej karmić się medialną propagandą, żryć i srać pod siebie.  
Wyobraź sobie, że frekwencja wynioslaby 50% a z tego połowa głosów bylaby niewżna. Jak myślisz, co robi większe wrażenie? 25% ferkwencja jak teraz, czy 50% procentowa frekwencja z nieważnymi głosami? Zresztą co ja ci będe tłumaczyć, pewnie jesteś zapatrzony w jaśnie panującego prezesa (nie napiszę ryżego oszusta, bo w końcu jego obwiniasz, więc nalezysz do tej drugiej połowy oszołomstwa) i jak sobie cos wkręcisz w głowę, to nic cie nie przekona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraź sobie, że frekwencja wynioslaby 50% a z tego połowa głosów bylaby niewżna. Jak myślisz, co robi większe wrażenie? 25% ferkwencja jak teraz, czy 50% procentowa frekwencja z nieważnymi głosami? Zresztą co ja ci będe tłumaczyć, pewnie jesteś zapatrzony w jaśnie panującego prezesa (nie napiszę ryżego oszusta, bo w końcu jego obwiniasz, więc nalezysz do tej drugiej połowy oszołomstwa) i jak sobie cos wkręcisz w głowę, to nic cie nie przekona...
Twój wpis przerasta możliwości intelektualne adwersarza. Jemu trzeba krótko i prosto napisać. Jednozdaniowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś Kamiński dał ciała Tuskowi za darmo :P  :D  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne pewnie celowo. Jak mój :)
Tak samo ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Hetman zrezygnuje z mandatu jak to zrobił popprzednio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durnota. Jak można oddać celowo nie ważny głos...w ramach protestu? Co niby takim działaniem wskóracie? To już lepiej zostać w domu. Zgarbić się przy tv, dalej karmić się medialną propagandą, żryć i srać pod siebie.  
Mozna oddac glos nieważny co jest waże dla wyborów / frekwencja dla uzyskania mandatów/ w danym okręgu, a nie oddać głosu dla żadnego kandydata z różnych powodów np że ja nikomu pracy nie będę załatwiać, bo mnie nikt nawet tej njniżej płatnej nie załatwiał, lub dla tego, że na listach nie było nikogo, komu mogłabym zaufać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
43 tys głosów - nie wchodzi. 23 tys głosów - wchodzi.  Idźcie na głosowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Hetmanowi. Dobry gospodarz, sprawdzony samorządowiec. Wiele dobrych inwestycji wykonał dla Lubelszczyzny. Życzę mu szczerze powodzenia..   natomiast Piotrowski? wielki naukowiec, trzymajcie mnie bo ze śmiechu pęknę.. Przez 5 lat przesiedział w europarlamencie i czego dokonał? Przez ten czas to w ogóle nie było go widać w żadnych mediach itp.. no ale miał szczęście że był na liście PIS. Z tej listy jeśli nawet sam diabeł kandydowałby to ciemni ludzie ze ściany wschodniej go wybiorą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Hetmanowi. Dobry gospodarz, sprawdzony samorządowiec. Wiele dobrych inwestycji wykonał dla Lubelszczyzny. Życzę mu szczerze powodzenia..   natomiast Piotrowski? wielki naukowiec, trzymajcie mnie bo ze śmiechu pęknę.. Przez 5 lat przesiedział w europarlamencie i czego dokonał? Przez ten czas to w ogóle nie było go widać w żadnych mediach itp.. no ale miał szczęście że był na liście PIS. Z tej listy jeśli nawet sam diabeł kandydowałby to ciemni ludzie ze ściany wschodniej go wybiorą..
Nie przeżywaj. Ze wzrostem Pana Profesora to widać Go wszędzie i wcale nie musi być w opanowanej przez szemrane towarzystwo tv. Do telewizji"pchają się" mali ludzie, np.Kaczyński i Paruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do R.A. Nie zawsze większość ma rację (Churchil). A p. Hetman, jako marszałek województwa dał się poznać z jak najlepszej strony. I tak trzeba oceniać kandydatów - po ich dotychczasowych osiągnięciach i zaangażowaniu w dotychczasowej pracy a nie ilości głosów listy wyborczej. I jeśli tego nie przyswoimy jako naród to polskie piekiełko trwać będzie wiecznie... J.M.K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla obu panów!!! Ponieważ widać owoce pracy pana marszałka w województwie, natomiast pana profesora jakby mniej, proponuję współpracę dla dobra wyborców, a nie władz krajowych...!Trzymajta się chopy ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja oddałem głos następującej treści: " :) ". Czy był on głosem ważnym???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród mądrzeje,a kto posługuje się słowem Lubelszczyzna określając w ten sposób województwo lubelskie,to kiedy zmądrzeje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO wygrywa z PIS na fujarce. Na skalę kraju tylko 3,5 promila przewagi nad PIS, jest się czym chwalić?  A w woj.lubelskim przewaga wynosi aż 154 procent, dla PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczba glosów nieważnych jest istotnie bardzo duża... w 8 okręgu czyli w Lublinie i okolicy bylo to 11 796 głosów - nie sposób odnieść wrazenia że coś jest nie tak przydaloby się chyba zapraszać obserwatorow z zagranicy zeby pilnowali pkw... ciekawe jak to wyglądalo w poszczególnych komisjach i jak się to ma do innych wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo martwi niska frekwencja. Może to lenistwo, a może już brak wiary w zmiany. narodowadebata.pl/wyniki-eurowyborow-2014-swiadectwo-lenistwa-wyborcow-czy-brak-wiary-w-zmiany/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO wygrywa z PIS na fujarce. Na skalę kraju tylko 3,5 promila przewagi nad PIS, jest się czym chwalić?  A w woj.lubelskim przewaga wynosi aż 154 procent, dla PIS.
Jakie województwo taka przewaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...